Phone white (044) 332-15-43, (050) 419-10-77   mail verakoshil90@ukr.net  fb  Facebook     inst logo  Instagramm    Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg    Flag of UK        ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

centrmateri

З кожним роком в Україні стає більш актуальною проблема соціального сирітства та відмови батьків від своїх новонароджених дітей. Незважаючи на те, що турбота про здоров'я матері і дитини є одним з основних національних пріоритетів, вагітні жінки та матері з дітьми опиняються в складних життєвих обставинах у зв'язку з насильством в сім'ї, осудом з боку рідних і близьких, скрутним матеріальним становищем. Як наслідок, жінки не можуть забезпечити належний догляд новонародженим дітям, оскільки самі потребують допомоги.

 

Щоб допомогти таким жінкам, благодійна організація «Фонд «Асперн» у 2013 році організувала програму «Центр матері та дитини». Програма скерована на профілактику соціального сирітства та зміцнення інституту сім'ї шляхом формування відповідального материнства, прихильності матері до дитини, запобігання передачі дітей до інтернатних закладів. Реалізація програми передбачає надання вагітним жінкам (на 7-9 місяці вагітності) і матерям з дітьми від народження до 6 років, які опинилися в складних життєвих обставинах, тимчасового житла і комплексу соціальних послуг. Підставою для зарахування у програму є перебування в складних життєвих обставинах, таких, як відсутність житла, насильство в сім'ї, скрутне матеріальне становище.

 

Зарахування до Центру матері та дитини відбувається на основі письмової заяви жінки; направлення Служби у справах дітей Дарницької в м. Києві районної державної адміністрації, наявності документа, що посвідчує особу, та медичної довідки про стан здоров'я вагітної жінки, в разі зарахування жінки з дитиною - свідоцтва про народження дитини.

 

Центр надає жінкам тимчасове місце проживання, твердий і м'який інвентар. Фахівці Центру здійснюють індивідуальну та групову корекційну роботу, забезпечують психологічну підтримку і медичні, правові, педагогічні консультації. Також в Центрі проводиться комплексна профілактика проблем в психологічному і соціальному розвитку вагітних жінок і матерів з дітьми. Фахівці консультують матерів з питань розвитку та виховання дітей раннього віку, сприяють в оформленні дітей у дошкільні установи і школи. Також проводяться заняття, скеровані на розвиток навичок самостійного проживання з дитиною. Жінкам допомагають здобути освіту і влаштуватися на роботу.

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Нашi партнери

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag     
                             
METRO     image1    ATB   unicef logo 3    image4    Logo studiya marco    veles    Delivery-Group 
                             
 kronospanexpress   image3    rozetka   image6   kyivkhlib
 
 windservice
   MOYO   AllStarKievRealty 400 
                             
    molokia    Danone     logo dobro bl   Dentost    avangard-logo-tm    logo kv     

Контакти

 

 

Aдреса: 02121, м. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185; м. Київ, Харківське шосе, 121/3 

Телефон: +38 (050) 4191077

 

fb2    youtube2    inst logo blue

Наш статут

ustav

Полiтика захисту дiтей

pravila