Phone white (044) 332-15-43       mail InfoAspern@gmail.com      fb   Facebook        Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg                 ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

pereselen

У зв'язку з військовими діями і проведенням антитерористичної операції на сході України, тисячі сімей покинули своє місце проживання і мігрували з небезпечної зони в м. Київ. Відповідно виникла потреба у підтримці і наданні необхідної допомоги вимушеним переселенцям.

 

Благодійна організація «Фонд «Асперн» за підтримки зарубіжних спонсорів відкрила проект «Допомога сім'ям переселенців з дітьми (IDP's)», метою діяльності якого є:

 

1) надання сім'ям переселенців з дітьми комплексу соціальних послуг, спрямованих на вихід сімей зі складних життєвих ситуацій, наслідки яких вони не в змозі самостійно подолати за допомогою наявних засобів і можливостей;

 

2) надання тимчасового житла (підпрограма «Комунальна квартира «Асперн»);

 

3) забезпечення захисту прав та інтересів сімей.

 

На тимчасове проживання сім’ї переселенців з дітьми в «Комунальну квартиру «Асперн» можуть спрямовувати державні структури Дарницького району м. Києва. Сім'ї переселенців з дітьми можуть проживати в «Комунальній квартирі «Асперн» протягом часу, необхідного для вирішення складних життєвих обставин, але не більше 1 року в разі стаціонарного перебування.

 

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Логотипи партнерів БФ Асперн

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag 
                         
METRO     Repriza logo    LZG   unicef logo 3    Raiffeisen Bank Aval    Logo studiya marco    veles 

Контакти

Aдреса: 02121, г. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185. 

Телефон: (044) 332-15-41

Наш статут

ustav

Ми у соцмережах

fb2    youtube2