Phone white (044) 332-15-43, (050) 419-10-77   mail verakoshil90@ukr.net  fb  Facebook     inst logo  Instagramm    Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg    Flag of UK        ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

psiholog

На сьогодні продовжує збільшуватися кількість сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть забезпечити необхідні умови проживання для дитини. Також зростає кількість безпритульних і бездомних дітей. Тому благодійна організація «Фонд «Асперн» організувала програму «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

 

Ця програма діє з 2006 року і спрямована на забезпечення дітей, яким необхідна соціально-психологічна допомога і реабілітація, тимчасовим місцем проживання. В основі роботи Центру закладена ідея забезпечення права дитини на гідний рівень життя, турботу, якісну освіту і цікаве дозвілля. Метою роботи, в свою чергу, є своєчасне подолання труднощів і забезпечення сімейного виховання для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також повернення дітей, які опинилися у кризовій ситуації, в біологічні сім'ї. При відсутності такої можливості, фахівці Центру сприяють передачі дітей на усиновлення та в сімейні форми опіки.

 

Діти направляються в Центр Службою у справах дітей Дарницького району міста Києва, Кримінальною міліцією у справах дітей, а також можуть звернутися самостійно. Поки Служба у справах дітей працює над вирішенням проблеми кожної дитини, ми надаємо дітям повний комплекс послуг, забезпечуємо турботою і підтримкою.

 

До Центру приймаються діти у віці від 2 до 16 років. Перед початком роботи фахівці нашої організації проводять оцінку потреб дитини та її найближчого соціального оточення, оцінку сімейної ситуації і родинних зв'язків, складають індивідуальний план роботи з кожним підопічним. Діти забезпечуються тимчасовим місцем проживання, а також чотириразовим харчуванням, м'яким і твердим інвентарем. Обов'язковою є організація медичного обстеження і забезпечення медикаментами при необхідності. Фахівці забезпечують педагогічний супровід, організовують індивідуальні та групові заняття, спрямовані на розвиток навичок самостійного життя і талантів дітей. Також дітям надають супровід в освітні установи. При цьому наша команда веде постійну роботу з організації оптимального варіанту передачі дитини в сімейні форми опіки.

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Нашi партнери

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag     
                             
METRO     image1    ATB   unicef logo 3    image4    Logo studiya marco    veles    Delivery-Group 
                             
 kronospanexpress   image3    rozetka   image6   kyivkhlib
 
 windservice
   MOYO   AllStarKievRealty 400 
                             
    molokia    Danone     logo dobro bl   Dentost    avangard-logo-tm    logo kv     

Контакти

 

 

Aдреса: 02121, м. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185; м. Київ, Харківське шосе, 121/3 

Телефон: +38 (050) 4191077

 

fb2    youtube2    inst logo blue

Наш статут

ustav

Полiтика захисту дiтей

pravila