Phone white (044) 332-15-43       mail InfoAspern@gmail.com      fb   Facebook        Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg                 ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

psiholog

На сьогодні продовжує збільшуватися кількість сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть забезпечити необхідні умови проживання для дитини. Також зростає кількість безпритульних і бездомних дітей. Тому благодійна організація «Фонд «Асперн» організувала програму «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

 

Ця програма діє з 2006 року і спрямована на забезпечення дітей, яким необхідна соціально-психологічна допомога і реабілітація, тимчасовим місцем проживання. В основі роботи Центру закладена ідея забезпечення права дитини на гідний рівень життя, турботу, якісну освіту і цікаве дозвілля. Метою роботи, в свою чергу, є своєчасне подолання труднощів і забезпечення сімейного виховання для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також повернення дітей, які опинилися у кризовій ситуації, в біологічні сім'ї. При відсутності такої можливості, фахівці Центру сприяють передачі дітей на усиновлення та в сімейні форми опіки.

 

Діти направляються в Центр Службою у справах дітей Дарницького району міста Києва, Кримінальною міліцією у справах дітей, а також можуть звернутися самостійно. Поки Служба у справах дітей працює над вирішенням проблеми кожної дитини, ми надаємо дітям повний комплекс послуг, забезпечуємо турботою і підтримкою.

 

До Центру приймаються діти у віці від 2 до 16 років. Перед початком роботи фахівці нашої організації проводять оцінку потреб дитини та її найближчого соціального оточення, оцінку сімейної ситуації і родинних зв'язків, складають індивідуальний план роботи з кожним підопічним. Діти забезпечуються тимчасовим місцем проживання, а також чотириразовим харчуванням, м'яким і твердим інвентарем. Обов'язковою є організація медичного обстеження і забезпечення медикаментами при необхідності. Фахівці забезпечують педагогічний супровід, організовують індивідуальні та групові заняття, спрямовані на розвиток навичок самостійного життя і талантів дітей. Також дітям надають супровід в освітні установи. При цьому наша команда веде постійну роботу з організації оптимального варіанту передачі дитини в сімейні форми опіки.

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Логотипи партнерів БФ Асперн

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag 
                         
METRO     Repriza logo    LZG   unicef logo 3    Raiffeisen Bank Aval    Logo studiya marco    veles 

Контакти

Aдреса: 02121, г. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185. 

Телефон: (044) 332-15-41

Наш статут

ustav

Ми у соцмережах

fb2    youtube2