Phone white (044) 332-15-43, (050) 419-10-77   mail verakoshil90@ukr.net  fb  Facebook     inst logo  Instagramm    Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg    Flag of UK        ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

e0a70f72bdae9885bfc32d7cd19a26a1 XL

Щорічно, після випуску з інтернату, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, починають самостійне життя.

 

Часто на цьому шляху вони стикаються з труднощами адаптації до соціуму. Актуальним залишається ряд проблем, які випускники не можуть подолати самостійно: відсутність житла, труднощі в пошуку роботи, відсутність дорослих наставників, до яких вони могли б звернутися за допомогою і порадою. Зі схожими проблемами стикаються діти з кризових сімей.

 

Для того, щоб допомогти молодим людям на початку їх самостійного шляху, в 2006 році благодійна організація «Фонд «Асперн» організувала програму «Соціальний гуртожиток «Дім на половині дороги». Основною метою даної програми є надання тимчасового місця проживання, а також підготовка до самостійного життя дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та молодих людей з їх числа.

 

У соціальний гуртожиток «Дім на половині дороги» приймаються діти і молоді люди у віці від 15 до 23 років, які опинилися в складній життєвій ситуації. Надання допомоги в соціальному гуртожитку передбачає проведення оцінки потреб новоприбулих, створення індивідуального плану роботи. Наша організація прагне знайти особливий підхід до кожної дитини і забезпечити їй комфортні умови проживання та розвитку. Підопічним надається тимчасове житло, їх також забезпечують продуктами харчування, одягом, необхідними засобами гігієни, іншим твердим і м'яким інвентарем.

 

Фахівці організації здійснюють соціальний супровід, проводять індивідуальні та групові заняття за програмою «Самостійна особистість», спрямовані на розвиток і підтримку навичок самостійного проживання. Також ми допомагаємо підопічним в отриманні освіти, отриманні професійних навичок і пошуку роботи. При необхідності надається психологічна допомога, медичні та педагогічні послуги.


peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Нашi партнери

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag     
                             
METRO     image1    ATB   unicef logo 3    image4    Logo studiya marco    veles    Delivery-Group 
                             
 kronospanexpress   image3    rozetka   image6   kyivkhlib
 
 windservice
   MOYO   AllStarKievRealty 400 
                             
    molokia    Danone     logo dobro bl   Dentost    avangard-logo-tm    logo kv     

Контакти

 

 

Aдреса: 02121, м. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185; м. Київ, Харківське шосе, 121/3 

Телефон: +38 (050) 4191077

 

fb2    youtube2    inst logo blue

Наш статут

ustav

Полiтика захисту дiтей

pravila