Phone white (044) 332-15-43       mail InfoAspern@gmail.com      fb   Facebook        Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg                 ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

25345345

Історія Благодійного фонду «Асперн» почалася в 1997 році, коли Кошиль Віра Іванівна в перший раз супроводила групу дітей в маленький район м. Відня (Австрія) під назвою Асперн.

У період з 1997 по 2007 роки 50 українських дітей-сиріт, а також дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, щорічно відвідували австрійські сім'ї. Для дітей були організовані програми оздоровлення, а також культурні та краєзнавчі. Багато з дітлахів, у яких не було батьків, знаходили тут тат і мам, а австрійські батьки з нетерпінням чекали на приїзд маленьких гостей і цілий рік готувалися до нього.

 

Настоятель громади отець Георг Штокарт, організатор поїздок до Австрії Хельга Тіппель і представники організації Карітас Відень Феліцитас Філіп і Біргет Ертл робили все можливе, щоб ці поїздки відбулися. З кожним роком діти відкривали для себе нові сторони місцевої громади і знаходили нові причини радіти життю, незважаючи на пережиті життєві труднощі.

У ті роки однією з найбільших соціальних проблем України була проблема дитячої безпритульності. Тому першим соціально значущим проектом заснованого в Україні 2000 року фонду «Асперн» став Центр допомоги безпритульним дітям, в якому надавалися послуги щодо соціальної підтримки. У Центрі діти могли переночувати, отримати їжу і одяг. Однак Центр існував недовго - в 2005 році він був закритий за розпорядженням місцевої влади.

Півроку тривали пошуки нового приміщення, які увінчалися успіхом, коли в Дарницькому районі з'явилася нова влада і заступник голови Сенцов Геннадій Львович та депутати Дарницького ради міста Києва висловили свою підтримку в значущому для району проекті «Соціальний гуртожиток для молоді «Дім на половині дороги».

З того часу в фонді «Асперн» поступово, з кожним роком, відкривалися все нові і нові проекти у сфері захисту дітей.

 

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Логотипи партнерів БФ Асперн

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag 
                         
METRO     Repriza logo    LZG   unicef logo 3    Raiffeisen Bank Aval    Logo studiya marco    veles 

Контакти

Aдреса: 02121, г. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185. 

Телефон: (044) 332-15-41

Наш статут

ustav

Ми у соцмережах

fb2    youtube2