Phone white (044) 332-15-43, 332-15-41   mail aspernoffice@gmail.com  fb  Facebook     inst logo  Instagramm    Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg    Flag of UK        ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Система виявлення, супроводу і влаштування дітей у важких життєвих обставинах є складною та багаторівневою. Заплутаний підхід і нечіткі розділені по відомствам завдання призводять до недосконалого підходу у вирішенні дитячих питань в сфері захисту дітей. Більш за все, вона характеризується фрагментарністю і відомчою роз'єднаністю, зорієнтована на управління установами, а не на результати роботи з дітьми та сім'ями.

В даний складний для України час більшість людей потопає в бідності та безробітті, і як наслідок зростають проблеми пияцтва, наркоманії, поступове скочування на соціальне дно. Під приводом негараздів, такі сім'ї руйнуються і не можуть самостійно зупинитись. Тому дуже гостро стоїть питання про надання профілактичних послуг сім'ям та їх супровід. Тобто, багатьом сім'ям потрібна підтримка щоб виростити будь-яку кількість дітей, маючи будь-який рівень достатку. Якщо держава сприяє своїм громадянам в народженні і вихованні дітей, то сім'ї укріплюються. Тут потрібно тільки забезпечувати сім'ю таким рівнем підтримки, допомоги, супроводу, який вона потребує щоб вона могла прожити, прогодувати і достойно виховати дітей.
Якщо дитину вилучили у батьків і розмістили в соціальний заклад, де педагоги і психологи заліковують її внутрішні рани і показують світлі сторони життя. То інші соціальні установи повинні паралельно працювати з сім'ями. Період реабілітації сім'ї і дитини повинен мати граничний термін. Щоб праця однієї з сторін була не даремна їм потрібно постійно доповнювати одна одну. І як тільки батьки виявляють бажання повернути дитину і є всі підстави сім'я повинна відновитись.
Але якщо ж повернувшись, дитина проживає в тих же умовах, то звикання до насильства, алкоголю поглиблюється. А все ж таки терміни реабілітації виконані. Хто ж в такому випадку несе відповідальність за кожну дитину перед суспільством та перед державою? Дитина знову в тих же умовах....
Перед усім, нас турбує що найчастіше присутня паперова метушня, за якою перевіряючі органи не бачать конкретної дитини. І тут наводять на думку запитання: чи перевірки соціальних закладів можуть бути корисні для дітей? Хто ж відстежує долю повернутої дитини? Що потрібніше проаналізувати: життя дітей, які проживають в сім'ях в складних життєвих обставинах і не завжди діти там захищені чи перевірити кілька центрів, в яких діти проживають в безпеці та захисті? Використані ресурси на перевірку можуть бути однакові.....
Діліться з нами своїм життєвим досвідом. Адже він є безцінним.

56574685685678

Під час канікул наші вихованці вирішили скористатися дарами літа і взяли участь у творчому та цікавому СООП "Навіщо і чому художники створюють картини з фруктів і овочів?"

 

32535345 2

Благодійна організація «Фонд «Асперн» та ГО «Віра в Життя», висловлюють свою вдячність Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації за багаторічну підтримку, постійний розвиток співпраці в сфері захисту дітей та проявлення спiльної турботи про тих кому потрібна особлива допомога.

5567568781

Поведінка батьків формує дитину.
Взаємодія дитини з батьками є першим досвідом взаємодії з навколишнім світом. Цей досвід закріплюється і формує певні моделі поведінки з людьми. Так і в сім'ях з покоління в покоління передаються навички спілкування та взаємодії. Батьками створюється певна атмосфера в родині, де з перших днів життя малюка відбувається становлення його особистості. Контакти з дорослими вирішальним чином визначають напрямок і темп розвитку дитини.
Між поведінкою батьків і поведінкою дітей простежується певний зв'язок:
«Прийняття і любов» породжують в дитині відчуття безпеки і сприяють гармонійному розвитку її як особистості, а навпаки «явне неприйняття» веде до агресивності та позитивного емоційного дифіциту.

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Нашi партнери

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    image4    AUST0002    BelgFlag    Dentost
                             
METRO     image1    LZG   unicef logo 3    Raiffeisen Bank Aval    Logo studiya marco    veles    Delivery-Group 
                             
Repriza logo   image3   image5   image6   BOSCH Logo   Billa Logo     MOYO   AllStarKievRealty 400 

Контакти

Aдреса: 02121, м. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185; м. Київ, Харківське шосе, 121/3 

Телефон: (044) 332-15-43, 332-15-41

 

fb2    youtube2    inst logo blue

Наш статут

ustav

Полiтика захисту дiтей

pravila