Phone white (044) 332-15-43, 332-15-41   mail aspernoffice@gmail.com  fb  Facebook     inst logo  Instagramm    Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg    Flag of UK        ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Історія Едіка
Для кожної дитини її батьки найкращі. Історія Едуарда почалася 7 років тому.

 

Мама, яка дала йому життя, не відчувала відповідальності, що лягла на її материнські плечі. Вона не уявляла, що їй робити з хлопчиком, а за відсутності підтримки чоловіка вона повністю «розклеїлася» і почала вживати алкогольні напої. Едуард часто голодував. Згодом мама почала поїт його и пивом, щоб він більше спав і не заважав їй своїм криком. Так життя хлопчика тривало перші 1,5 роки.

 

Коли про це дізналася бабуся Едуарда, вона вирішила позбавити маму батьківських прав і забрати хлопчика до себе. Їй це вдалося, і до шести років бабуся займалася вихованням хлопчика. Але бабусиної любові не вистачило надовго, тому вона звернулася в службу у справах дітей для направлення онука в дитячий будинок, оскільки у неї не було вже сил і бажання займатися його вихованням. Після зарахування дитини до Центру з часом бабуся змінила своє рішення і висловила бажання забрати дитину назад з метою продовжити виховання Едуарда. Дитину було повернено бабусі, але одного бажання виявилося недостатньо, тому дитина дуже швидко була повторно зарахована до Центру.

 

Історія Таї та Мілани
Дві чарівні сестрички, яким випала нелегка доля. Ще маленькими вони втратили батька, якого любили. Мати згодом почала вживати алкоголь, з'явилися борги за квартиру, за дітьми не було належного догляду і виховання. Тому служба у справах дітей була змушена забрати дівчаток від матері і помістити їх в дитячий заклад, сподіваючись, що мати одумається і перестане пити. На деякий час мати дівчаток перестала вживати алкоголь, але прогресу в її житті не було, і вона знову почала пити.

 

Таю і Мілу служба у справах дітей направила в Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, в якому дівчинки перебували більше року. Під час перебування дітей в Центрі мати систематично відвідувала дочок, але так і не змогла подолати залежність від алкоголю і налагодити своє життя. За деякий час маму дівчаток позбавили батьківських прав, а сестричок поставили на облік усиновлення. Дівчатка дуже хотіли мати щасливе сімейне життя, і їх мрія здійснилася: в Центр на знайомство з дітьми направили кандидатів охочих їх усиновити.

 

Перше знайомство з опікунами відразу вселило в цих діток надію. Майбутні батьки систематично приїжджали відвідувати дітей в Центр і поступово показували намір удочерити їх, але часто Тая і Міла самі виявляли бажання жити з новими батьками. Мрія дівчаток здійснилася: вони проживають з тими людьми, які їх люблять, у них є тато і мама, які завжди поруч, розуміють і підтримують їх.

 

Ми підтримуємо зв'язок з дівчатками і батьками. Недавно вони великою родиною приїжджали в Центр, де на них чекали діти, з якими дівчата проживали і які стали для них друзями. Ми дуже сподіваємося, що дівчатка в цій родині виростуть хорошими і добрими людьми.

 

Історія Сашка
Сашко, 13 років

 

Сашко, хлопчик з багатодітної сім'ї (10 дітей). Як і в кожній багатодітній родині, в Сашковій не вистачає їжі, одягу, взуття, грошей на забезпечення елементарних потреб. Життя в цій сім'ї наповнене любов'ю, миром, злагодою, розумінням, взаємоповагою і взаємодопомогою.

 

Сашко, як середня дитина в сім'ї, кмітливий, швидко сприймає матеріал. Хлопчик освоює взуттєву справу в Центрі інтегрованого професійного навчання дітей і молоді Благодійної організації «Фонд «Асперн». Нещодавно мама Сашка зі сльозами радості на очах розповіла, що син прийшов додому і побачив дірку в її чобітках. Нічого нікому не сказавши, закрився в спальні і через деякий час виніс оновлені чобітки (зашив акуратно дірку, натер ваксою). Скільки гордості було в погляді мами. Сам Олександр зауважив: «Сім'я для мене - головне, і я хотів би зробити все, щоб мої рідні завжди були щасливі і здорові, щоб бачили в мені підтримку і втілення своєї мрії».

 

Історія Насті
Настя, 16 років. Мати дівчинки померла, вихованням її та молодшої сестри займався батько.

 

Історія Богдани
В жовтні 2012 року в Центр соціально-психологічної реабілітації дітей поступила дівчинка чотирьох років.

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Нашi партнери

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag    Billa Logo
                             
METRO     Repriza logo    LZG   unicef logo 3    Raiffeisen Bank Aval    Logo studiya marco    veles    Delivery-Group 
                             
image1   image3   image5   image6   image4   Dentost        AllStarKievRealty 400 

Контакти

Aдреса: 02121, м. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185; м. Київ, Харківське шосе, 121/3 

Телефон: (044) 332-15-43, 332-15-41

 

fb2    youtube2    inst logo blue

Наш статут

ustav

Полiтика захисту дiтей

pravila