Phone white (044) 332-15-43       mail InfoAspern@gmail.com      fb   Facebook        Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg                 ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

pereselen

У зв'язку з військовими діями і проведенням антитерористичної операції на сході України, тисячі сімей покинули своє місце проживання і мігрували з небезпечної зони в м. Київ. Відповідно виникла потреба у підтримці і наданні необхідної допомоги вимушеним переселенцям.

 

Благодійна організація «Фонд «Асперн» за підтримки зарубіжних спонсорів відкрила проект «Допомога сім'ям переселенців з дітьми (IDP's)», метою діяльності якого є:

 

1) надання сім'ям переселенців з дітьми комплексу соціальних послуг, спрямованих на вихід сімей зі складних життєвих ситуацій, наслідки яких вони не в змозі самостійно подолати за допомогою наявних засобів і можливостей;

 

2) надання тимчасового житла (підпрограма «Комунальна квартира «Асперн»);

 

3) забезпечення захисту прав та інтересів сімей.

 

На тимчасове проживання сім’ї переселенців з дітьми в «Комунальну квартиру «Асперн» можуть спрямовувати державні структури Дарницького району м. Києва. Сім'ї переселенців з дітьми можуть проживати в «Комунальній квартирі «Асперн» протягом часу, необхідного для вирішення складних життєвих обставин, але не більше 1 року в разі стаціонарного перебування.

 

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Логотипи партнерів БФ Асперн

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag    Billa Logo
                             
METRO     Repriza logo    LZG   unicef logo 3    Raiffeisen Bank Aval    Logo studiya marco    veles     

Контакти

Aдреса: 02121, г. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185. 

Телефон: (044) 332-15-41

Наш статут

ustav

Ми у соцмережах

fb2    youtube2