Phone white (044) 332-15-43       mail InfoAspern@gmail.com      fb   Facebook        Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg                 ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

psiholog

На сьогодні продовжує збільшуватися кількість сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть забезпечити необхідні умови проживання для дитини. Також зростає кількість безпритульних і бездомних дітей. Тому благодійна організація «Фонд «Асперн» організувала програму «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

 

Ця програма діє з 2006 року і спрямована на забезпечення дітей, яким необхідна соціально-психологічна допомога і реабілітація, тимчасовим місцем проживання. В основі роботи Центру закладена ідея забезпечення права дитини на гідний рівень життя, турботу, якісну освіту і цікаве дозвілля. Метою роботи, в свою чергу, є своєчасне подолання труднощів і забезпечення сімейного виховання для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також повернення дітей, які опинилися у кризовій ситуації, в біологічні сім'ї. При відсутності такої можливості, фахівці Центру сприяють передачі дітей на усиновлення та в сімейні форми опіки.

 

Діти направляються в Центр Службою у справах дітей Дарницького району міста Києва, Кримінальною міліцією у справах дітей, а також можуть звернутися самостійно. Поки Служба у справах дітей працює над вирішенням проблеми кожної дитини, ми надаємо дітям повний комплекс послуг, забезпечуємо турботою і підтримкою.

 

До Центру приймаються діти у віці від 2 до 16 років. Перед початком роботи фахівці нашої організації проводять оцінку потреб дитини та її найближчого соціального оточення, оцінку сімейної ситуації і родинних зв'язків, складають індивідуальний план роботи з кожним підопічним. Діти забезпечуються тимчасовим місцем проживання, а також чотириразовим харчуванням, м'яким і твердим інвентарем. Обов'язковою є організація медичного обстеження і забезпечення медикаментами при необхідності. Фахівці забезпечують педагогічний супровід, організовують індивідуальні та групові заняття, спрямовані на розвиток навичок самостійного життя і талантів дітей. Також дітям надають супровід в освітні установи. При цьому наша команда веде постійну роботу з організації оптимального варіанту передачі дитини в сімейні форми опіки.

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Логотипи партнерів БФ Асперн

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag    Billa Logo
                             
METRO     Repriza logo    LZG   unicef logo 3    Raiffeisen Bank Aval    Logo studiya marco    veles     

Контакти

Aдреса: 02121, г. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185. 

Телефон: (044) 332-15-41

Наш статут

ustav

Ми у соцмережах

fb2    youtube2