Phone white (044) 332-15-43, 332-15-41   mail aspernoffice@gmail.com  fb  Facebook     inst logo  Instagramm    Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg    Flag of UK        ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

volont

Волонтерська діяльність - це надійна опора благодійної організації «Фонд «Асперн», без якої неможливо надавати регулярну допомогу нашим підопічним. Ця програма діє з моменту заснування Фонду і спрямована на залучення людей різного віку до допомоги дітям і сім'ям, які опинилися у складній життєвій ситуації.

 

Програма передбачає можливість бути постійним волонтером або один раз допомогти дітям. Волонтери можуть стати наставниками дітей, ділитися з ними своїми знаннями, вміннями; надавати допомогу у лікуванні, розвитку вмінь і навичок, працевлаштуванні, забезпеченні освіти, духовному розвитку і всебічному пізнанні навколишнього світу.

В ході реалізації програми благодійна організація «Фонд «Асперн» регулярно організовує семінари, круглі столи, молодіжні зустрічі. Це якісний ресурс для розвитку наукової та громадської діяльності наших волонтерів. Також фахівці готові ділитися досвідом роботи, навчати волонтерів підходам і методикам роботи з різними категоріями клієнтів. За роки діяльності «Фонду «Асперн» можливість пройти практику в проектах організації мали активісти з США, Австрії, Бельгії, Німеччини, Чехії та інших країн світу.


Для того, щоб стати волонтером, не обов'язково мати високий заробіток або багато вільного часу, найголовніше - це бажання віддавати частинку себе і ділитися теплом з тими, хто цього потребує. У свою чергу, ми гарантуємо комфортні умови волонтерської діяльності і загальну підтримку тим, хто бажає допомагати нам у реалізації місії організації.


Якщо Ви хочете працювати на благо інших людей, запрошуємо Вас до себе. Для участі Вам потрібно звернутися до нас, попередньо заповнивши анкету. Пізніше необхідно укласти договір про волонтерську діяльність між «Фондом «Асперн» і волонтером.

 

doc
Завантажити анкету
doc
Завантажити договір

 

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Нашi партнери

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    image4    AUST0002    BelgFlag    Dentost
                             
METRO     image1    ATB   unicef logo 3    Raiffeisen Bank Aval    Logo studiya marco    veles    Delivery-Group 
                             
 kronospanexpress   image3    rozetka   image6   BOSCH Logo  
 windservice
   MOYO   AllStarKievRealty 400 
                             
             logo dobro bl   kyivkhlib            

Контакти

Aдреса: 02121, м. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185; м. Київ, Харківське шосе, 121/3 

Телефон: (044) 332-15-43, 332-15-41

 

fb2    youtube2    inst logo blue

Наш статут

ustav

Полiтика захисту дiтей

pravila