Phone white (044) 332-15-43       mail InfoAspern@gmail.com      fb   Facebook        Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg                 ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

volont

Волонтерська діяльність - це надійна опора благодійної організації «Фонд «Асперн», без якої неможливо надавати регулярну допомогу нашим підопічним. Ця програма діє з моменту заснування Фонду і спрямована на залучення людей різного віку до допомоги дітям і сім'ям, які опинилися у складній життєвій ситуації.

 

Програма передбачає можливість бути постійним волонтером або один раз допомогти дітям. Волонтери можуть стати наставниками дітей, ділитися з ними своїми знаннями, вміннями; надавати допомогу у лікуванні, розвитку вмінь і навичок, працевлаштуванні, забезпеченні освіти, духовному розвитку і всебічному пізнанні навколишнього світу.

В ході реалізації програми благодійна організація «Фонд «Асперн» регулярно організовує семінари, круглі столи, молодіжні зустрічі. Це якісний ресурс для розвитку наукової та громадської діяльності наших волонтерів. Також фахівці готові ділитися досвідом роботи, навчати волонтерів підходам і методикам роботи з різними категоріями клієнтів. За роки діяльності «Фонду «Асперн» можливість пройти практику в проектах організації мали активісти з США, Австрії, Бельгії, Німеччини, Чехії та інших країн світу.


Для того, щоб стати волонтером, не обов'язково мати високий заробіток або багато вільного часу, найголовніше - це бажання віддавати частинку себе і ділитися теплом з тими, хто цього потребує. У свою чергу, ми гарантуємо комфортні умови волонтерської діяльності і загальну підтримку тим, хто бажає допомагати нам у реалізації місії організації.


Якщо Ви хочете працювати на благо інших людей, запрошуємо Вас до себе. Для участі Вам потрібно звернутися до нас, попередньо заповнивши анкету. Пізніше необхідно укласти договір про волонтерську діяльність між «Фондом «Асперн» і волонтером.

 

doc
Завантажити анкету
doc
Завантажити договір

 

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Логотипи партнерів БФ Асперн

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag    Billa Logo
                             
METRO     Repriza logo    LZG   unicef logo 3    Raiffeisen Bank Aval    Logo studiya marco    veles     

Контакти

Aдреса: 02121, г. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185. 

Телефон: (044) 332-15-41

Наш статут

ustav

Ми у соцмережах

fb2    youtube2