Phone white (044) 332-15-43       mail InfoAspern@gmail.com      fb   Facebook        Flag of Russia.svg    Flag of Ukraine.svg                 ЛІДЕР ДОПОМОГИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

25345345

Історія Благодійного фонду «Асперн» почалася в 1997 році, коли Кошиль Віра Іванівна в перший раз супроводила групу дітей в маленький район м. Відня (Австрія) під назвою Асперн.

У період з 1997 по 2007 роки 50 українських дітей-сиріт, а також дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, щорічно відвідували австрійські сім'ї. Для дітей були організовані програми оздоровлення, а також культурні та краєзнавчі. Багато з дітлахів, у яких не було батьків, знаходили тут тат і мам, а австрійські батьки з нетерпінням чекали на приїзд маленьких гостей і цілий рік готувалися до нього.

 

Настоятель громади отець Георг Штокарт, організатор поїздок до Австрії Хельга Тіппель і представники організації Карітас Відень Феліцитас Філіп і Біргет Ертл робили все можливе, щоб ці поїздки відбулися. З кожним роком діти відкривали для себе нові сторони місцевої громади і знаходили нові причини радіти життю, незважаючи на пережиті життєві труднощі.

У ті роки однією з найбільших соціальних проблем України була проблема дитячої безпритульності. Тому першим соціально значущим проектом заснованого в Україні 2000 року фонду «Асперн» став Центр допомоги безпритульним дітям, в якому надавалися послуги щодо соціальної підтримки. У Центрі діти могли переночувати, отримати їжу і одяг. Однак Центр існував недовго - в 2005 році він був закритий за розпорядженням місцевої влади.

Півроку тривали пошуки нового приміщення, які увінчалися успіхом, коли в Дарницькому районі з'явилася нова влада і заступник голови Сенцов Геннадій Львович та депутати Дарницького ради міста Києва висловили свою підтримку в значущому для району проекті «Соціальний гуртожиток для молоді «Дім на половині дороги».

З того часу в фонді «Асперн» поступово, з кожним роком, відкривалися все нові і нові проекти у сфері захисту дітей.

 

peoples 100.000 КОРИСТУВАЧІВ ВЖЕ ПІДПИСАНО НА  

Логотипи партнерів БФ Асперн

Caritas Wien    aspernlogo    GerbDW1    Gerb Kieva    BOSCH Logo    AUST0002    BelgFlag    Billa Logo
                             
METRO     Repriza logo    LZG   unicef logo 3    Raiffeisen Bank Aval    Logo studiya marco    veles     

Контакти

Aдреса: 02121, г. Київ, Харківське шосе, 180/21, офіс 185. 

Телефон: (044) 332-15-41

Наш статут

ustav

Ми у соцмережах

fb2    youtube2